Dlaczego można kupić w prezencie książkę pt. ”Bardzo cicha noc” Eweliny Dobosz i Emilii Szelest?

Bardzo cicha noc – TaniaKsiazka to ciekawa, ekscytująca i wzruszająca opowieść w świątecznej atmosferze. Zobacz, jak bardzo może się to zdarzyć w niecodziennej sytuacji i w równie nietypowej firmie.

Jak toczą się losy głównej bohaterki?

Wygląda na to, że Iga żyje jak księżniczka. Bogata i piękna z idealnym mężczyzną u boku. O co więcej można prosić? Jednak jej życie nie było tak kolorowe. Zawsze wierzyła, że wszystko, co osiągnęła, to tylko jej rodzina. Główna bohaterka książki Iga wie, że jej małżeństwo to fikcja. Jej mąż był z nią tylko dlatego, że kobieta miała pieniądze, a on często był okrutny. Rodzice, oczywiście, nic nie wiedzą i są przekonani, że małżeństwo będzie bardzo udane. Iga nie była zdziwiona, że jej mąż został przyłapany na zdradzie. Ale nie mogła znieść tego. Pod wpływem alkoholu wspólnie z przyjaciółmi wymyślają raz po raz sposób na pozbycie się mężczyzny, Wiktor staje jej na drodze. Obaj wiedzieli, że między nimi nic nie ma. Praktycznie wszystko ich oddziela. Kim są prawdziwe ofiary, a kto będzie po drugiej ciemnej stronie? Czy można nam ponownie zaufać, jeśli ktoś nas raz skrzywdzi?

Kto jest drugą ważną postacią w książce?

W przeszłości Wiktor był wpływowym biznesmenem i łamaczem serc kobiet. Jednak ostatnie dwa lata spędził w więzieniu pod zarzutem defraudacji. Obecnie nie ma już pieniędzy, więc chce tylko odpocząć i poczuć prawdziwą wolność. Jednak sytuacja się zmieni, gdy Iga stanie mu na drodze, a jej wejście w jego życie nieźle go zaskoczy. Co ich połączy i jak będą na siebie wpływać?

Kto jest autorem powieści?

Autorami powieści “Bardzo cicha noc” są Emilia Szelest i Ewelina Dobosz, niegdyś specjalizująca się w literaturze kryminalnej, z drugiej strony redaktor naczelna Tygodnika Sanockiego, specjalizująca się w przemyślanej, ale i skomplikowanej literaturze romantycznej.

Dlaczego warto przeczytać tę powieść?

Książka “Bardzo cicha noc” Emilii Szelest i Eweliny Dobosz jest niezwykle ekscytująca i zachwycająca. Przeczyta to się jednym tchem. Publikacja jest wypełniona tak wieloma uczuciami i emocjami, dlatego tak szybko można zidentyfikować bohaterów tej powieści. Zdrada seksualna, miłość, przyjaźń, pragnienie morderstwa i cała ta piękna i mroczna górska atmosfera. Wszystko to sprawia, że książka jest przyjemna w czytaniu, a także ma głębsze poczucie humoru. Wszystko to spełnia oczekiwania czytelnika. “Bardzo cicha noc” z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Boże Narodzenie obraz utworzony przez freepik - pl.freepik.com